Ras Al Khaimah od 13 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Spojené arabské emiráty z Prahy na 15 dní se snídaní za 16 690 Kč! Sleva 46%!

Ras Al Khaimah (Hotel Acacia By Bin Majid)
za 16 690 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 20. 2. - 6. 3. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Spojené arabské emiráty z Prahy na 15 dní se snídaní za 16 690 Kč! Sleva 46%!

Čtyřhvězdičkový Hotel Acacia By Bin Majid se nachází v obchodní části Ras Al Khaimah ve Spojených arabských emirátech, v blízkosti nákupních možností, golfového hřiště i vodního parku Ice Land, největšího vodního parku v SAE. Několikrát za den lze využít dopravu hotelovým autobusem zdarma na pláž Bin Majid Beach Hotelu (cca 20 min. jízdy). Hotel zajišťuje také dopravu do vybraného nákupního centra v Ras Al Khaimah.

Dvojlůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV a za poplatek WiFi, trezor a minibar.

V hotelu je možno využít bazén, fitness, saunu, vířivku. Za příplatek pak kulečník, turecké lázně, masáže, golf a vodní sporty.

V ceně je snídaně. Zájezd je letecky z Prahy. Hotel má dobré hodnocení 4 z 5. Využijte zájezd do Spojených arabských emirátů z se slevou 46 %!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů