Ras Al Khaimah od 13 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Spojené arabské emiráty z Prahy za 10 690 Kč, sleva 55 %

Ras Al Khaimah (Hotel Acacia 4*)
za 10 690 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 9. - 21. 9. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Spojené arabské emiráty z Prahy za 10 690 Kč, sleva 55 %

Hotel Acacia se nachází ve velmi klidné lokalitě emirátu Ras Al Khaimah. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 5km od hotelu (pravidelná doprava je zajištěna zdarma). Restaurace, bary, kavárna, směnárna, minimarket, diskotéka, fitness, welness, kadeřnictví, konferenční místnost, terasa a bazén, to vše je dostupno přímo v hotelu.V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 41 °C a teploty vody kolem 30 °C. Měna - emirátský dirham. Časový posun + 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.
V ceně (10 690 Kč) zájezdu jsou snídaně, Wi-Fi na recepci, miniklub, dětské hřiště, šipky, fitness, dětská postýlka (na vyžádání). Pokoj je standardně vybaven klimatizací, koupelnou se sprchou a WC, telefonem, rádiem, TV a minibar za poplatek.

Tipy na výlety v Ras Al Khaimah: Pevnost Dhayah - jediná zachovalá pevnost v celých emirátech, Al Jazirah Al Hamra - opuštěná rybářská vesnice, Národní muzeum, pohoří Al-Hadžar - nejvyšší hora Jebel Jais dosahuje do výšky cca 2000 m. n. m., poušť a písečné duny, pláže, osada Shimal - jedna z nejstarších oblastí celého regionu.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů