Srí Lanka od 19 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka: Chilaw z Vídně v březnu na 8 nocí s polopenzí za 21 080 Kč!

Srí Lanka (Carolina Beach 3*+)
za 21 080 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 14. 3. - 23. 3. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka: Chilaw z Vídně v březnu na 8 nocí s polopenzí za 21 080 Kč!

Hotel Carolina Beach se nachází v oblasti Chilaw na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu, větší nákupy jsou možné v centru Chilaw, které je vzdáleno cca 7 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 33°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 4.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, 2 bazény, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech, herní místnost, knihovna, fitness centrum, wellness centrum, prádelna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén,set na přípravu čaje a kávy, trezor, TV, telefon, balkon nebo terasa, wifi (za poplatek), klimatizace, minibar (za poplatek).

Srí Lanka, nádherný ostrov v Indickém oceánu, je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: chrámy Murugan a Munneswaram Kovil, Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů