Kalutara od 29 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka: Mahawaskaduwa v srpnu z Prahy na 7 nocí se snídaněmi za 18 480 Kč!

Kalutara (Hibiscus Beach 3*+)
za 18 480 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 8. - 13. 8. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka: Mahawaskaduwa v srpnu z Prahy na 7 nocí se snídaněmi za 18 480 Kč!

Hotel Hibiscus Beach se nachází v oblasti Mahawaskaduwa na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: : vstupní hala s recepcí, 2 venkovní bazény, dětský bazén, posilovna, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, biliár, tenis, masáže, obchod se suvenýry, internetový koutek.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor, minibar

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů