Kalutara od 19 288 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka: Mahawaskaduwa v srpnu z Prahy na 7 nocí se snídaněmi za 18 480 Kč!

Kalutara (Hibiscus Beach 3*+)
za 18 480 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 8. - 13. 8. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka: Mahawaskaduwa v srpnu z Prahy na 7 nocí se snídaněmi za 18 480 Kč!

Hotel Hibiscus Beach se nachází v oblasti Mahawaskaduwa na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: : vstupní hala s recepcí, 2 venkovní bazény, dětský bazén, posilovna, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, biliár, tenis, masáže, obchod se suvenýry, internetový koutek.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor, minibar

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů