Negombo od 19 052 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka: Negombo z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 18 423 Kč!

Negombo (Beacon Beach Negombo 4*)
za 18 423 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 1. 3. - 8. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka: Negombo z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s polopenzí za 18 423 Kč!

Hotel Beacon Beach Negombo se nachází v oblasti Negombo na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, kavárna, bazén, zahrada, terasa, Wi-Fi, různé obchody, SPA, prádelna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, DVD, lednice, mini lednice, kávovar, varná konvice, sejf, minibar za příplatek.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů