Marawila od 32 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Mnichova na 10 dní za 20 990 Kč

Marawila (Carolina Beach 3*)
za 20 990 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 14. 12. - 23. 12. 2018
doprava Letecky z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Mnichova na 10 dní za 20 990 Kč

Hotel Carolina Beach se nachází v oblasti Marawila na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 4.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, 3 bary, 2 bazény, zahrada, terasa, Wi-Fi ve společných prostorách, plážové sporty, herní místnost, knihovna, fitness centrum, animační programy, prádelna a čistírna, lékař na telefonu, vodní sporty, potápění, výlety do okolí, wellness centrum.

Vybavení pokoje: sprcha, vana a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, balkon nebo terasa, minibar, TV, telefon, trezor, koutek na přípravu čaje či kávy..

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory či čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů