Srí Lanka z Mnichova na 10 dní za 20 990 Kč

Marawila (Carolina Beach 3*)
za 20 990 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 14. 12. - 23. 12. 2018
doprava Letecky z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Srí Lanka z Mnichova na 10 dní za 20 990 Kč

Hotel Carolina Beach se nachází v oblasti Marawila na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 31 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 4.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, 3 bary, 2 bazény, zahrada, terasa, Wi-Fi ve společných prostorách, plážové sporty, herní místnost, knihovna, fitness centrum, animační programy, prádelna a čistírna, lékař na telefonu, vodní sporty, potápění, výlety do okolí, wellness centrum.

Vybavení pokoje: sprcha, vana a WC, fén, Wi-Fi, klimatizace, balkon nebo terasa, minibar, TV, telefon, trezor, koutek na přípravu čaje či kávy..

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory či čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů