Bentota od 26 670 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Prahy či Vídně na 15 dní s plnou penzí za 15 811 Kč!

Bentota (Taj Bentota Resort & Spa 4*)
za 15 811 Kč
prodejce Invia.cz
termín 21. 5. - 4. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy, z Vídně
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Prahy či Vídně na 15 dní s plnou penzí za 15 811 Kč!

Hotel Taj Bentota Resort & Spa se nachází v oblasti Bentota na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Několik kroků od hotelu se nachází také řeka Bentota. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, bazén s výhledem na pláž, vířivka, zahrada, terasa, Wi-Fi připojení, konferenční místnost, obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, minibar, příslušenství k přípravě čaje či kávy, trezor.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů