Srí Lanka od 19 052 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Prahy na 12 dní za 33 370 Kč, sleva 67 %

Bentota (Centara Ceysands Resort 4*)
za 33 370 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 30. 10. - 10. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Prahy na 12 dní za 33 370 Kč, sleva 67 %

Hotel Centara Ceysands Resort se nachází v oblasti Bentota na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Několik kroků od hotelu se nachází také řeka Bentota. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 4 restaurace, 2 bary, bazén s výhledem na pláž, vířivka, hlubinný rybolov, zahrada, terasa, Wi-Fi ve společných prostorách, konferenční místnost, obchod se suvenýry, prádelna, směnárna, zdravotnické služby a dětský klub s možnost hlídání dětí.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, balkon s výhledem na oceán nebo řeku, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, minibar, příslušenství k přípravě čaje či kávy, trezor.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů