Bentota od 26 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Prahy na 12 dní za 33 370 Kč, sleva 67 %

Bentota (Centara Ceysands Resort 4*)
za 33 370 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 30. 10. - 10. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Prahy na 12 dní za 33 370 Kč, sleva 67 %

Hotel Centara Ceysands Resort se nachází v oblasti Bentota na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Několik kroků od hotelu se nachází také řeka Bentota. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29°C a teploty vody kolem příjemných 27°C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 3.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: 4 restaurace, 2 bary, bazén s výhledem na pláž, vířivka, hlubinný rybolov, zahrada, terasa, Wi-Fi ve společných prostorách, konferenční místnost, obchod se suvenýry, prádelna, směnárna, zdravotnické služby a dětský klub s možnost hlídání dětí.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, balkon s výhledem na oceán nebo řeku, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, minibar, příslušenství k přípravě čaje či kávy, trezor.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů