Kalutara od 29 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Prahy na 7 dní s polopenzí za 22 854 Kč!

Kalutara (Tangerine Beach 3*+)
za 22 854 Kč
prodejce Invia.cz
termín 21. 3. - 27. 3. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Prahy na 7 dní s polopenzí za 22 854 Kč!

Hotel Tangerine Beach se nachází v oblasti Kalutara na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Srílanská rupie. Časový posun + 4.30. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, trezor, turistické informace, lobby bar, restaurace, kavárna, WiFi, společenská místnost, úschovna zavazadel, posilovna, masážní salón, SPA centrum, konferenční místnost, obchod se suvenýry, lékařská služba, prádelna, venkovní bazén, zahrada a parkoviště.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén, Wi-Fi, klimatizace, ventilátor, telefon, TV, DVD, minibar, TV, rádio.

Srí Lanka je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), město Galle, skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pláže Mirissy, Unawatuny či Tangally, horská vesnička Ella, pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů