Srí Lanka z Prahy ve 4*hotelu na 12 dní s All Inclusive za 31 960 Kč! Sleva 56 %!

Srí Lanka (Hotel Centara Ceysands Resort & Spa)
za 31 960 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 16. 10. - 27. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Srí Lanka z Prahy ve 4*hotelu na 12 dní s All Inclusive za 31 960 Kč! Sleva 56 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Centara Ceysands Resort & Spa je situován v klidném prostředí tropické zahrady, přímo u krásné písčité pláže Bentota Beach (Indický oceán) na Srí Lance a jen pár kroků od řeky Bentota. Turisty do Bentoty lákají především krásné písčité pláže a bohatý podmořský život s množstvím korálových útesů. Letovisko je známé svým trhem s řemeslnými výrobky. Ve městě naleznete amfiteátr s každodenními představeními. 

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, individuálně ovládanou klimatizací, stropním ventilátorem, TV s plochou obrazovkou s mezinárodními kanály, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, vysoušečem vlasů a trezorem. Každý pokoj disponuje balkonem nebo terasu s výhledem na klidnou řeku nebo oceán a bezplatné bezdrátové připojení k internetu

Stravování je formou All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V ceně jsou i svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje.

K vybavení patří velký bazén s výhledem na pláž a je vybaven vířivkou a centrem vodních sportů (šnorchlování, kanoistika, plachtění, wakeboarding, kneeboarding, tryskové lyžování, rafting a banánová loď a potápění), dětský klub včetně hlídání dětí, hlubinný rybolov. Hotel má vlastní lázně.

    Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 56 %. Využijte tento akční Last Minute!

    Marquette

    Marquette


    Ohlídejte si nové akční nabídky

    Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.