Srí Lanka od 26 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Srí Lanka z Vídně v únoru na 9 dní/ 8 nocí se snídaní za 19 380 Kč!

Srí Lanka (Hotel Carolina Beach 3*+)
za 19 380 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 15. 2. - 23. 2. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Srí Lanka z Vídně v únoru na 9 dní/ 8 nocí se snídaní za 19 380 Kč!

Hotel Carolina Beach se nachází v oblasti Chilaw na Srí Lance. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu, větší nákupy jsou možné v centru Chilaw, které je vzdáleno cca 7 km. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30°C a teploty vody kolem příjemných 28°C. Měna - Srílanská rupie. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, 2 bazény, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech, herní místnost, knihovna, fitness centrum, wellness centrum, prádelna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, fén,set na přípravu čaje a kávy, trezor, TV, telefon, balkon nebo terasa, wifi (za poplatek), klimatizace, minibar (za poplatek).

Srí Lanka, nádherný ostrov v Indickém oceánu, je známa svou různorodostí a divokou přírodou, najdete tu jak dlouhé písečné pláže, tak hory a čajové plantáže.

Tipy na výlety: chrámy Murugan a Munneswaram Kovil, Hortonské pláně, národní park Yala, královská města Anurádhapuru, Polonnaruvu a Kandy, jeskynní chrámy Dambulla (UNESCO), skalní pevnost Sigiriya (UNESCO), pohoří Knuckles.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů