Švédsko od 5 799 Kč
Zobrazit zájezdy

Švédsko: Malmő z Vídně v srpnu již od 512 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Malmö-Sturup (Malmö)
za 512 Kč
aerolinky Wizz Air
termín srpen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Švédsko: Malmő z Vídně v srpnu již od 512 Kč/ zpáteční letenka!

Wizz Air již nabízí akční letenky z Vídně do švédského Malma za 512 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v srpnu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Malmö je původně dánské město, dnes je však třetím největším švédským městem v regionu zvaným Skane. Město spojuje Švédsko s Dánskem mostem Öresundsbron.

Tipy na výlety: most Øresund, pláž Ribersborgstranden, obytná čtvrť Vastra Hamnen, mrakodrap Turning, Stortorget, Kungsparken, řada sakrálních památek, Kodaň.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 7. 8. – 11. 8. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů