Tenerife od 13 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Tenerife v květnu z Vídně od 2 050 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Tenerife (Tenerife Jih)
za 2 050 Kč
aerolinky Wizz Air
termín 7. 5. - 14. 5. 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Tenerife v květnu z Vídně od 2 050 Kč/zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně na kanárský ostrov Tenerife za 2 050 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v květnu. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 1 740 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Navštivte Tenerife – "ostrov věčného jara", kde po celý rok panuje stálé počasí a teploty se zde běžně pohybují mezi 25 – 29 °C.

Tipy na výlety: spící sopka Pico del Teide (pod vrchol jezdí lanovka), malebná městečka Orotava nebo Masca či katedrála ze 17. století ve městě La Laguna.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 7. 5. - 14. 5. 2019

Darina

Darina


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů