Pattaya od 26 845 Kč
Zobrazit zájezdy

Thajsko z Prahy v květnu na 9 dní se snídaní za 19 430 Kč!

Pattaya (Pattaya Garden Resort)
za 19 430 Kč
prodejce Invia.cz
termín 21. 5. - 29. 5. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Thajsko z Prahy v květnu na 9 dní se snídaní za 19 430 Kč!

Pattaya Garden Resort je situován v živé částí známého letoviska Pattaya v Thajsku, dvě hodiny od Bagkoku. 800 m od hotelu se nachází pěkná písčitá pláž. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování nebo v centru města, které je vzdáleno 10 minut jízdy od hotelu (dostupné levnou místní dopravou). 

Dvojlůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, trezorem (za poplatek), klimatizací, minibarem a balkónem. Lze si vyžádat přistýlku. V ceně jsou snídaně.

V hotelu můžete využít bazén, objednat si thajskou masáž nebo využít vodní sporty na pláži (za poplatek). Velmi oblíbené jsou plavby na romantické pláže na blízkých ostrovech.

Navštivte v okolí ohromný dřevěný chrám, krásnou tropickou zahradu, akvárium nebo třeba krokodýlí farmu. Lákavá může být i projížďka na slonovi

Zájezd je letecky z Prahy. Hotel má navíc skvělé hodnocení 8. Využijte tento zájezd za skvělou cenu!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů