Toskánsko od 618 Kč
Zobrazit zájezdy

Toskánsko pro 2 osoby na 4 dny se snídaní za 4 690 Kč!

Toskánsko (Hotel Petit Château 3*)
za 4 690 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od 1. 3. 2019 do 10. 8. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Toskánsko pro 2 osoby na 4 dny se snídaní za 4 690 Kč!

Toskánsko se nachází ve střední Itálii. Kraj bohatý na nádhernou přírodou, umění a dobré víno. Krajina plná etruských staveb a hojné vegetace cypřišů. Ideální místo k odpočinkové i aktivní dovolené pro všechny věkové kategorie. Měna - euro. 

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby, dítě do 3 let zdarma, snídaně, láhev červeného vína, 10% sleva do lázní Terme di Montecattini nebo exkluzivního toskánského Grotta Giusti Spa, Wi-Fi a parkování.

Tipy na výlety: Florencie, Pisa, Siena, ostrov Elba, městečko Montepulciano a Pistoia, San Gimignano, Volterra, Terme Saturnia, tradiční italské letovisko Viareggio.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů