Toskánsko od 1 331 Kč
Zobrazit zájezdy

Toskánsko pro 2 osoby na 4 dny se snídaní za 4 690 Kč!

Toskánsko (Hotel Petit Château 3*)
za 4 690 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od 1. 3. 2019 do 10. 8. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Toskánsko pro 2 osoby na 4 dny se snídaní za 4 690 Kč!

Toskánsko se nachází ve střední Itálii. Kraj bohatý na nádhernou přírodou, umění a dobré víno. Krajina plná etruských staveb a hojné vegetace cypřišů. Ideální místo k odpočinkové i aktivní dovolené pro všechny věkové kategorie. Měna - euro. 

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby, dítě do 3 let zdarma, snídaně, láhev červeného vína, 10% sleva do lázní Terme di Montecattini nebo exkluzivního toskánského Grotta Giusti Spa, Wi-Fi a parkování.

Tipy na výlety: Florencie, Pisa, Siena, ostrov Elba, městečko Montepulciano a Pistoia, San Gimignano, Volterra, Terme Saturnia, tradiční italské letovisko Viareggio.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů