Turecko od 6 261 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Prahy na 13 dní s All Inclusive za 10 390 Kč Sleva 43 %!

Turecko (Hotel Özside)
za 10 390 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 20. 10. - 1. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Turecko z Prahy na 13 dní s All Inclusive za 10 390 Kč Sleva 43 %!

Tříhvězdičkový Hotel Özside leží nedaleko centra města Side v Turecku. Nejbližší restaurace jsou v blízkosti hotelu a můžete tak posedět v některé z nich a načerpat pohodovou místní atmosféru. Rodiny s dětmi ocení dobré zázemí, včetně dětského hřiště nebo pěkného bazénu a skluzavky. Hotel zdarma zajišťuje kyvadlovou dopravu na nejbližší pláž, která je vzdálená 900 metrů od hotelu.

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny SAT TV, vysoušečem vlasů, minibarem, balkónem.  Možná je jedna přistýlka pro dítě.

Stravování formou All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj, místní vybrané alko a nealko nápoje v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00–22.00).

Hotel nabízí večerní programy, volejbal, kulečník, masáže, saunu, vodní sporty za poplatek.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 43 %. Využijte tuto akční nabídku!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů