Turkler od 16 090 Kč
Zobrazit zájezdy

Turecko z Prahy na 8 dní s ultra All inclusive za 9 880 Kč, sleva 47 %

Turkler (Hotel Senza The Inn Resort 5*)
za 9 880 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 19. - 26. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Turecko z Prahy na 8 dní s ultra All inclusive za 9 880 Kč, sleva 47  %

Luxusní 5* hotel Senza The Inn Resort se nachází v turisticky oblíbeném letovisku Türkler. Písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 400 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teplota vody kolem 27 °C. Měna - Turecká lira. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: několik restaurací, 8 barů, konferenční místnost, TV místnost, Wi-Fi, aquapark, miniklub, hřiště, sauna, lázně, tělocvična, masáže, kadeřnictví, herna, internetový koutek, obchod, hlídání dětí, půjčovna aut, soukromá pláž s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Vybavení pokoje: sprcha nebo vana, WC, fén, balkon, klimatizace, trezor za poplatek, minilednice za poplatek, telefon, TV, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Türkler je městečko s průzračným mořem a rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem. Od historické Alanye je vzdáleno cca 13 km.

Tipy na výlety: pohoří Taurus, Fosforeskující jeskyně či Jeskyně pirátů, Alanya, Aspendos, Národní park Aladaglar a vodopády Kapuzbasi, řeka a údolí Dim, restaurace ve stromech u vody ve městě Dimçay, Pamukkala.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů