Turecko z Prahy v 4* hotelu s vlastním aquaparkem a All Inclusive za 9 880 Kč!

Turecko (Hotel Eftalia Resort)
za 9 880 Kč
prodejce Invia.cz
termín 19. 10. - 26. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Turecko z Prahy v 4* hotelu s vlastním aquaparkem a All Inclusive za 9 880 Kč!

Čtyřhvězdičkový Hotel Eftalia Resort je situován v turistickém letovisku Konakli v Turecku. Centrum Konakli je vzdáleno 1 km od hotelu, město Alanye leží ve vzdálenosti 13 km. Obě města jsou dostupné místní autobusovou dopravou tzv. dolmuší. Přímo naproti hotelu se nachází menší nákupní centrum. Písčito-oblázková pláž je vzdálená 150 m od hotelu.

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny SAT TV, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, jsou klimatizované a mají vlastní balkon. Je možnost přidat dvě přistýlky.

Stravování formou All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, snack, večeře, „čaj o páté s koláčky“, zmrzlina, zákusky, pozdní večeře. Vše formou bufetu. Hosté mají zajištěnu neomezenou konzumaci místních nealkoholických a alkoholických nápojů.

Bazénový komplex s vodními atrakcemi nabízí dva venkovní bazény, aquapark s toboganem a třemi skluzavkami a jeden vnitřní bazén. Dětem je určen miniklub (od 4–12 let) a dětské hřiště. V hotelu je možné využít půjčovnu aut.

    Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 8,6 a je zde jedinečná sleva 40 %. Využijte tuto akční nabídku!

    Marquette

    Marquette


    Ohlídejte si nové akční nabídky

    Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.