Ukrajina: Oděsa z Bratislavy v lednu za 775 Kč/zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Oděsa (Oděsa)
za 775 Kč
aerolinky Wizz Air
termín leden
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Ukrajina: Oděsa z Bratislavy v lednu za 775 Kč/zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Bratislavy do ukrajinského města  Oděsa za 775 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v lednu. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 516 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Oděsa, jedno z největších měst Ukrajiny a také největší přístav Černého moře. Zažijete zde jedinečnou atmosféru plnou architektonických skvostů z 19. století.

Tipy na výlety: Potěmkinovi schody, budova radnice a opery,Chrám Proměnění Páně v Oděse, Archeologické muzeum (sbírka artefaktů raných černomořských civilizací), Muzeum námořní historie, Muzeum literatury, Muzeum partyzánské slávy.

Do Bratislavy je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 170 Kč a z Brna za 128 Kč.

Ukázkový termín: 19. 1. – 26. 1. 2020

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů