Hammamet od 8 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Vezměte děti na dovolenou do Tuniska zadarmo

Hammamet
za 9 999 Kč
prodejce Invia.cz
termín 1. 7. 2014 - 2. 9. 2014
doprava Letecky z Prahy
Zobrazit nabídku
Vezměte děti na dovolenou do Tuniska zadarmo

Rádi byste si dopřáli dovolenou i s dětmi, jenže váš rozpočet je napjatý? Přemýšlíte, kde ušetřit a rodinnou dovolenou u moře obětujete jako první? Proč, vždyť je to škoda!

O nic se nestarejte, jen si užívejte

Nabídka od CK Ulysses, kterou naleznete jen u největšího online prodejce zájezdů Invia.cz, vám umožní užít si slunných pláží v Tunisku i s dětmi a nebude vás to stát ani o korunu navíc, než kdybyste jeli sami. Ano, opravdu se můžete s celou rodinou vydat letecky do tuniského Hammametu a platit přitom za pouhé dvě dospělé osoby.Akce "Jedu sám/a s dítětem" cílí na dospělou osobu, která se chystá jet na dovolenou sama s jedním dítětem do určitého věku. Může to být tatínek, maminka, dědeček či babička.U čtyřčlenné rodiny se dvěma dětmi se vyplatí nabídku sjednat dvakrát. Dospělí spí na pevném lůžku, děti na přistýlkách. Jde o pobyty all inclusive, takže se nemusíte o nic starat a můžete si jenom užívat.

Do 11 let nemusíte platit

Hotel PRESIDENT CLUB *** (recenze) ubytuje vaše děti do 11 let úplně zadarmo ve čtyřech týdenních turnusech:

Hotelový komplex President leží u pláže s jemným zlatavým pískem a v rozlehlé palmové zahradě. Resort je zaměřen na nejrůznější aktivity pro své hosty, jako jsou animační programy, sportovní vyžití nebo večerní show. Více o nabídce do tohoto hotelu zdeHotel SAMIRA CLUB *** (recenze) nabízí bezplatný pobyt pro dvě děti do 11 let po dobu od 1.7. do 29.7.2014. I v tomto případě jde o týdenní, respektive osmidenní pobyty, do kterých se započítává den příjezdu a odjezdu. Konkrétní termíny:

Hotel Samira stojí přímo na pláži a zaměřuje se především na rodiny s dětmi. Nabízí velké množství zábavných i sportovních programů, takže nehrozí nuda. V letech 2006–2012 navíc proběhla oprava všech společenských prostor i bungalovů, takže se můžete těšit na nové interiéry v maursko-arabském stylu. Více o nabídce do tohoto hotelu zde.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů