Turecká riviéra od 6 459 Kč
Zobrazit zájezdy

Soutěžte a vyhrajte slevu 6000 Kč na zájezd na Tureckou riviéru

Turecká riviéra
za 6 000 Kč
prodejce Invia.cz
termín květen až září 2014
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
Zobrazit nabídku
Soutěžte a vyhrajte slevu 6000 Kč na zájezd na Tureckou riviéru

Rádi cestujete? Jste vášniví turisté? Milujete koupání v teplém moři a slunění na krásných a čistých plážích plných hebkého písku? Oblíbili jste si Turecko? Pokud jste si na uvedené otázky odpověděli ano, neváhejte a zapojte se do soutěže pořádané CA Invia. Můžete vyhrát slevu až 6000 Kč na zájezd na Tureckou riviéru.

Přihláška před termínem neplatí

Jaké podmínky musíte splnit, abyste se do soutěže mohli zapojit? Na stránkách cestovní agentury Invia.cz si kupte zájezd na Tureckou riviéru od pořádající cestovní kanceláře Marine Tour. Akce platí pro zájezdy probíhající od května do září.Každý měsíc pořadatel vybere jeden až tři termíny zájezdů, na které se soutěž vztahuje. Pokud jste si koupili zájezd v některém z vybraných termínů, máte naději na výhru. Zájezd ale musí být koupený v období ode dne vyhlášení soutěže až do odletu na něj. Klienty, kteří si zájezdy na Tureckou riviéru pořídili před datem vyhlášení soutěže, nelze do výherního slosování zařadit. Tj. jestliže jste si zájezd zakoupili třeba v dubnu, soutěž se vás bohužel netýká. Ovšem klienti, jež si zájezd koupí po vyhlášení soutěže a na vybrané termíny pobytů, jsou do vyhlašování zařazeni automaticky.

Vyhrává první ve smlouvě

V měsíci květnu se losují dohromady tři výherci, od června do září vždy po pěti šťastlivcích. Losování proběhne pokaždé na začátku následujícího měsíce. Výherci budou uveřejněni na webu www.invia.cz a informováni o výhře emailem nebo telefonicky. Jestliže ale nebude výherce možné žádným způsobem zkontaktovat, losuje se za něj náhradník. Na zmíněném webu najdete také podmínky soutěže a vypsané aktuální termíny zájezdů, na něž se losování vztahuje. Vyhrává vždy první osoba uvedená ve smlouvě. Klikněte pro další informace

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů