Řecko od 2 299 Kč
Zobrazit zájezdy

Z Berlína na Lefkadu za 970 Kč/zpáteční letenka!

Berlín (Berlín Tegel)
Zpáteční letenka
Preveza (Preveza)
za 970 Kč
aerolinky easyJet
termín 31. 3. – 18. 4. 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Z Berlína na Lefkadu za 970 Kč/zpáteční letenka!

Využijte nabídky od společnosti easyJet a vydejte se na řecký ostrov Lefkada s odletem z Berlína. Zpáteční letenky můžete zakoupit za skvělých 970 Kč s odletem 31. 3. 2019. V nabídce je několik termínů příletů až do 18. 4. 2019. Cena platí pro rezervaci letenek pro dvě osoby při jedné objednávce. Pokud objednáte letenku pro jednu osobu, cena se vyšplhá zhruba na 1230 Kč. S rostoucím počtem osob se cena za jednu letenku snižuje.

Lefkada je ostrov na východě Řecka. S pevninou je propojen mostem u stejnojmenného hlavního města Lefkada. Pokud milujete azurově modré moře, je Lefkada tím správným místem pro návštěvu. Ty nejhezčí pláže se nacházejí na východní straně ostrova. Nejznámější a také turisty nejvíce navštěvovanou je pláž Porto Katsiki, která je považována za nejkrásnější pláž Lefkady.

Za zmínku také stojí pláž Milos, která se nachází u malé vesnice jménem Agios Nikitas. Pokud jsou příznivé podmínky, lze se na ni dostat pomocí vodního taxi, které sem jezdí celý den z Agios Nikitas a zpět. Pláž je také přístupná pěšky, musíte však překonat menší kopec (cesta je bez problémů schůdná). Odměnou za námahu vám bude krásný výhled na celou pláž Milos.

Jako poslední stojí za zmínku pláž Egremni. Sem se ale dostanete pouze z moře, jelikož byl přístup na pláž poničen zemětřesením v roce 2015. Rozhodně stojí za návštěvu. Doporučujeme využít lodního výletu kolem celého ostrova. V rámci výletu loď přirazí až ke břehu pláže a vy máte čas na koupání. Mimo jiné se také dočkáte zastávky na pláži Porto Katsiki a několika dalších – jedná se o opravdu skvělý zážitek, kdy uvidíte celou krásu Lefkady z naprosto jiného úhlu (například maják Akratas, jeskyni Papanikolis nebo ostrovy slavného miliardáře Onassise).

Milovníci windsurfingu a dalších vodních sportů si přijdou také na své. Pro tyto účely navštivte zátoku ve městě Vasiliki, která je pro tento způsob vyžití naprosto ideální.

Ukázkový termín: 31.3. – 7. 4. 2019

Ondr4

Ondr4


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů