Itálie od 724 Kč
Zobrazit zájezdy

Za poznáním do nádherné podzimní Verony a Benátek za 2 290 Kč, sleva 44 %

Verona (-)
za 2 290 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 16. - 19. 11. 2018
doprava Autobusem z Prahy, z Brna
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Za poznáním do nádherné podzimní Verony a Benátek za 2 290 Kč, sleva 44 %

Dóžecí palác, Most vzdechů v Benátkách a rodný dům Julie, či dvoukostel San Fermo Maggiore ve Veroně. To vše a mnohé další navštívíte v rámci poznávacího zájezdu do Itálie.

Odjezdy: Brno - 21.00, Praha - 18.00 (+ 200 Kč), Jihlava (+ 300 Kč).

1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: příjezd do Punta Sabbioni a lodní přejezd laguny do Benátek, v centru bude následovat prohlídka s průvodcem - uvidíte: náměstí sv. Marka, Dóžecí palác, Most vzdechů, zvonice sv. Marka, proslulý most Rialto. Poté bude následovat individuální volno, kdy se můžete například projet parníčkem po Canalu Grande nebo jen tak posedět u pravé italské kávy v jedné z nádherných italských kaváren. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3. den: navštívíte město Romea a Julie - Veronu. Bude následovat prohlídka rodného domu Julie, baziliky San Zeno a navštívíte i dvoukostel San Fermo Maggiore. Poté si při individuálním volnu užijete nádhernou podzimní Veronu plnými doušky. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

4. den: návrat do ČR v dopoledních hodinách.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů