Omán od 17 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Za teplem v listopadu: Omán z Prahy na 8 dní s polopenzí za 14 990 Kč! Sleva 46 %!

Omán (Hotel Beach Resort Salalah)
za 14 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 4. 11. - 11. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Za teplem v listopadu: Omán z Prahy na 8 dní s polopenzí za 14 990 Kč! Sleva 46 %!

Tříhvězdičkový Hotel Beach Resort Salalah se nachází na klidném místě, na pokraji palmového háje. Město Salalah v Ománu s nákupními možnostmi a tradičním trhem Al Haffa Souk je 10 km od hotelu. Nákupní centrum Gardens Mall je vzdáleno 15 minut jízdy taxi. Je možnost navštívit archeologický park Al Balid a muzeum, které jsou vzdálené asi 2 km. Dlouhá písečná pláž Dahariz s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu.

K vybavení každého standardního dvojlůžkového pokoje patří koupelna s WC, klimatizace, TV, trezor a balkón. Stravování je zajištěno formou polopenze.

  Zájezd je letecky z Prahy a je výborně hodnocený body 4 z 5. Je zde vyjímečná sleva 46 %. Využijte tuto skvělou nabídku exotického zájezdu! Teploty se pohybují okolo 30 stupňů, užijte si teplé počasí!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů