Zakynthos od 9 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Zakyntos z Prahy koncem května ve studiu na 8 dní s All Inclusive za 10 690 Kč!

Zakynthos (Xidis Studios Clever)
za 10 690 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 27. 5. - 3. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Zakyntos z Prahy koncem května ve studiu na 8 dní s All Inclusive za 10 690 Kč!

Xidis Studios Clever se nachází jen 450 metrů od písečné pláže, 100 metrů od centra letoviska Laganas na oblíbeném řeckém ostrově Zakynthos, kde naleznete nepřeberné množství barů, diskoték, tradičních restaurací a obchodů se suvenýry. Ubytování je vzdáleno cca 7 km od města Zakynthos, autobusová zastávka u hotelu. Stravování a další služby se využívají ve vedlejším holetu Majestic Hotel & Spa 4*. K dipozici je bazén, fitness, sauna, masáže.

Studia jsou vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením, rychlovarnou konvicí, chladničkou, TV, Wi- Fi připojením, klimatizací (cca 5 € / den), trezorem (cca 10 €/ týden) koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, balkonem nebo terasou.

Stravování je formou All Inclusive - snídaně, obědy, svačiny a večeře formou bufetu. V ceně jsou alkoholické i nealkoholické nápoje.

Zájezd je letecky z Prahy. Hotel má výborné hodnocení 5 z 5. Využijte tento zájezd na nádherný Zakynthos!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů