Švýcarsko od 1 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Ženeva autosalon 2015

Ženeva
za 16 €
prodejce Vlastní organizace
termín 5. - 15. března 2015
doprava Vlastní z Prahy
Zobrazit nabídku
Ženeva autosalon 2015

Nenechá vás vklidu žádný nový model automobilu? Zbožňujete vůni benzínu a svět čtyř rychlých kol? Vtom případě určitě víte, že od tohoto týdne do 15. března 2015 se koná již 85. ročník mezinárodního autosalonu vŽenevě. Nevynechejte jedinečnou příležitost seznámit se s novinkami zautomobilového světa a rychle spěchejte do Švýcarska.

Tradice dlouhá 110 let

Poprvé se ženevský autosalon konal od 29. dubna do 7. května 1905 pod názvem „Národní výstava automobilů a jízdních kol“ a brzy se stal nejprestižnější přehlídkou automobilových novinek na světě. Už vprvním roce konání se jí zúčastnilo 59 vystavovatelů a jejich modely shlédlo 17000 návštěvníků. Zájem o ni rostl, vroce 1967 pokořila výstava půlmilionovou hranici návštěvníků. Stejným tempem bobtnaly také výstavní prostory, až si nakonec vroce 1981 vyžádaly otevření zbrusu nového areálu Palexpo, kde se přehlídka koná dodnes.

Želízko vohni mají i Češi

Ani vokamžiku startu 85. ročníku Geneva International Motor Show v Palexpu chyběly nejvýznamnější světové automobilové značky. Ženeva autosalon 2015 se zkrátka neobejde bez světových premiér vozů a pořádné show. A tak i Česká republika zde má svoje želízko vohni, a sice novou verzi Škody Superb. Novinky představili také Mitsubishi, Citroën, Honda, Audi, Renault, Volkswagen, Ford, Mercedes-Benz, Nissan, či BMW. Nenechte si je ujít.

Cestujte na veletrh pohodlně

Vychutnejte si veletrh pohodlně, beze spěchu a stresu. Vyberte si zájezd, kdy z České republiky odjedete například ve večerních hodinách a ráno budete už na výstavišti vŽenevě. Celý den můžete strávit na výstavišti. Výhodou je že, celodenní vstupné činí pro skupinu pouhých 16 Euro. Odjezd ze Ženevy je vpodvečerních hodinách, domů dorazíte ráno nebo dopoledne.

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů