Cestolino.cz Diskuze Chorvatsko Kempy v Chorvatsku

Kempy v Chorvatsku 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Anonym
host
Anonym
Vloženo: 19. září 2017
Poslední příspěvek: 12. července 2018

Ahoj, může někdo doporučit kemp s dobrým poměrem cena a kvalita v Chorvatsku? Požadavky: někde nahoře, aby se alespon trochu zkrátila úmorná cesta autem a taky pláz s oblázky nebo pískem. Ne beton,ne ostré kamení,ne skály. Budu opravdu vděčná za každou radu. Jollly

14 odpovědí
+ odpovědět
Petra
host
Petra
Vloženo: 12. července 2018
 

Zaujal mě kemp Kovačina,na ostrově Cres co stojí cesta na ostrov ? Nebo máte lepší tip pro dovolenou s karavanem k moři? Nechceme moc daleko. Musí se místa v kempu objednávat dopředu? Kolik to zhruba stojí na týden pro 2 dospělé a 2 děti? V ceníku se nevyznám. Jakou cestou se vydat?  Děkuji Petra

0 odpovědí
+ odpovědět
Jarda
host
Jarda
Vloženo: 14. června 2018
 

Jak je to s občankou mají právo ji vzitjako zaruku

0 odpovědí
+ odpovědět
Milena K.
host
Milena K.
Vloženo: 27. října 2017
Poslední příspěvek: 5. června 2018

dobrý den,

chceme jet s manželem do kempu.ale ještě jsme nikdy takhle nejeli, vždy jen do hotelu. Manžel se na starší roky zbláznil a chce podnikat neustále něco dobrodružného. Do jakých kempů jezdíte??? Máte zkušenosti??? Na co bych se měla připravit duševně??

děkuji vám.

3 odpovědi
+ odpovědět
Catlady
host
Catlady
Vloženo: 25. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 29. května 2018

Zdravím, moc vás prosíme s přítelem o radu. Chceme přšti rok do Chorvatska - konkrétně do nějakého kempu, nejlépe osvědčeného. Kde jste byli spokojení a všechno bylo super, je nám v podstatě jedno, kde konrkténě to bude. Máte zkušenosti? Proč se vám kemp líbil? děkujeme moc moc.

2 odpovědi
+ odpovědět
Týna
host
Týna
Vloženo: 10. dubna 2018
Poslední příspěvek: 22. května 2018

ahoj, máte nějaký oblíbený kemp někde v severní dalmácii nebo v oblasti kvarneru? s pěknou oblízkovou pláží, hezky zařízený, ne moc předražený, s možností pěkných procházek do okolní přírody i do nějakého městečka? 

1 odpověď
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy