Německo 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Vloženo: 2. ledna 2019
Poslední příspěvek: 3. ledna 2019

Prosím má někdo zkušenost s letištěm ve Frankfurktu. Dočetla jsem se , že je největší v Německu. Na tomto letišti mám přestupovat do Montrealu a letím sama a docela se toho bojím . Moc přestupy nezvládám , naposledy jsem přestupovala v Paříži směr Mexiko a bylo to náročné . 

2 odpovědi
+ odpovědět
Marika
host
Marika
Vloženo: 19. prosince 2018
 

Dobrý den, nevíte prosím zda mi na letišti ve Frankfurtu bude na přestup stačit hodina? Děkuji

0 odpovědí
+ odpovědět
Vloženo: 25. září 2018
Poslední příspěvek: 11. prosince 2018

Chtěla jsem se zeptat kam jezdíte na Vánoční trhy v Německu? Jsou tam hezčí než v Praze nebo Rakousku? Vyplatí se jet na celý den nebo to s něčím spojit? Děkuji

4 odpovědi
+ odpovědět
Lily
host
Lily
Vloženo: 27. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 2. prosince 2018

Dobrý den, uvažujeme s partnerem, že bychom si udělali výlet do Německa. Pojedeme ještě v zimě - takže nevlídně, hnus počasí. Kam bychom měli vyrazit? Co myslíte? Budeme na to mít 4 dny. Lokalita nám je jedno, chceme si to hlavně užít a mít pěknou dovolenou. 

Budu moct ráda za vaše rady a typy, věřím, že jich máte určitě hodně.  

6 odpovědí
+ odpovědět
Vloženo: 30. října 2018
 

Zdravím, letěl jste někdo z německých Drážďan? Domluvili jste se všude v pohodě? Všechno tam je jako u nás? Něměcky zrovna nemluvim a teď jsem našel letenky za slušné peníze odtamtud. Dík

0 odpovědí
+ odpovědět
Lindaa
host
Lindaa
Vloženo: 3. října 2018
Poslední příspěvek: 14. října 2018

Dobrý den všichny moc vás zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo byl v německém legolandu?? Jaké to bylo, užili si to děti. Mám totiž dvě - jedno má deset a druhé 14 (to se bojím, jestli ho zase nebudou chytat jeho pubertální moresy, ale snad ne). Užili jste si to? Zabaví se mi tam kluci? Nerada bych se totiž někam táhla zbytečně. Slyšela jsem, že je to opravdu hezký zážitek a že by se mi to snad taky mohlo líbit. Díky za info :-) 

3 odpovědi
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy