Cestolino.cz Diskuze Španělsko Španělské hotely

Španělské hotely 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Vloženo: 15. ledna 2018
Poslední příspěvek: 18. ledna 2018

Dobrý den, již několikrát jsem navštívil jeden hotel v Madridu, který jsem si oblíbil, ale je v rekonstrukci. Pokud někdo má tip prosím  napište.

2 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 18. července 2014
 

Zdravím! Vyrážíme do Hotelu El Puntazo a chtěla jsem poprosit, zda má někdo zkušenost? Zajímalo by mne, co se dá v nejbližším okolí (na dojití pěšky) podniknout? Jsou tam bary nebo restaurace poblíž? Popřípadě nějaká zábava - vystoupení, aquaparky, apod.
U vítám jakoukoli informaci :-)
Díky!

0 odpovědí
+ odpovědět
petra
host
petra
Vloženo: 5. ledna 2014
 

 dobrý večer neporadíte někdo  jestli nemáte zkušenost s hotel na mallorce ROC BOCCACCIO, nebo druhý hotel ROC CONTINENTAL PARK.  Děkuji napište prosím meilať se mohu na Vás popř. s dotazy obrátit

0 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 17. září 2013
 
Hotel čistý, personál hotelu velice ochotný okolí krásné. Pláž kamínková. Klidné místo. Všem doporučuji až na delegátku Markétu která je zaměstnankyní hotelu i když cestovní kanceláři tvrdí že pouze jednorázově vypomáhala. Je tam opravdu k ničemu. Stížností je na ni více, je škoda, že s tím cestovní kancelář nic nedělá či si stížnosti opravdu neověří, je mi líto jen klientů kteří příjdou o hodně zajímavých věcí na které neupozorní!Každého pošle pouze ke křížku na tržnici a do předražené restaurace či baru své kamarádky.Půjčení auta nikdy nezařídi v případě, že toto auto není volné v půjčovně kde má svůj kontakt a asi i provize. Tento člověk jen slibuje ale to je vše.Opravdu velký pozor! V případě, že nechcete být celý týden na hotelu doporučuji zařizovat vše přímo na recepci kde ochotně pomohou, či informovat jiného delegáta (dle informací jiného klienta) také ochotně pomůže.
0 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Diskuze k hotelu: Beverly Playa (Španělsko Paguera)
Vloženo: 1. srpna 2013
 

Hotel Beverly Playa je celkem slusny,sice starsi,ale cistyOkoli a plaze jsou pekne a ciste.Co me ale prekvapilo byli sluzby pana delegata Riada Kirbiho ktery by mohl obcas vyndat mozek z supliku a nasadit si ho.Za celou dovolenou jsme ho nevideli a potelefonickem kontaktu nam take nepomohl,takze to bylo vsecko na nas.Jinak Mallorca o.k.

0 odpovědí
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy