Cestolino.cz Diskuze Spojené arabské emiráty (SAE)

Spojené arabské emiráty (SAE) 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Martin
host
Martin
Vloženo: 9. prosince 2018
Poslední příspěvek: 11. prosince 2018

Ahoj, na kolik tak vyjde v období prosinec/leden týdenní dovolená v Dubaji? Nechci nejlevnější dovolenou a šetřit kde se dá, ale zároveň asi nepotřebuju utratit veškeré úspory. A co všechno doporučujete navštívit? Díky

1 odpověď
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 17. července 2018
Poslední příspěvek: 12. října 2018

Zdravím za nedlouho jedeme z přítelem do emirátu a rádi bychom je poznali jak jen to půjde. Byli jste někdo?? Co byste nám doporučili shlédnout? Jsem poměrně natěšená nerada bych přišla o nějakou supr zajímavost a krásu. 

7 odpovědí
+ odpovědět
Cesťa
host
Cesťa
Vloženo: 1. října 2018
Poslední příspěvek: 12. října 2018

Manželka s dcerami (10 a  17) jede do Dubaje a neví, zda se mohou koupat v bikinách, když je bez manžela. Prosím o zkušenosti

4 odpovědi
+ odpovědět
jarmila
host
jarmila
Vloženo: 26. srpna 2018
Poslední příspěvek: 31. srpna 2018

Zdravím,ráda bych něco věděla o výhodných nákupech a cenách v Sae .děkuji

1 odpověď
+ odpovědět
milka
host
milka
Vloženo: 22. května 2018
Poslední příspěvek: 9. srpna 2018

Ahoj,

v létě to asi na prohlídku dubaje moc není, že? Musí tam být určitě vedro na padnutí, nebo se to dá přežít? Děkuji předem za zkušenosti.

Milka

4 odpovědi
+ odpovědět
Zuzana
host
Zuzana
Vloženo: 3. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 27. dubna 2018

Dobrý den,

poprvé se s rodinou vypravujeme do Emirátů a máme bouřlivou debatu doma, jestli si vzít all inclusivenebo jen polopenzi? Máte s tím nějaké zkušenosti? Nejede s námi žádné malé dítě, především proto se ptám. Rádi zkoušíme i cizí jídla, ale jde mi o to, že ani netuším jak je tam draho, nerada bych aby se nám ta dovolená prodražila.

děkuji za rady.
Zuzana

2 odpovědi
+ odpovědět
Tereza
host
Tereza
Vloženo: 14. dubna 2018
Poslední příspěvek: 16. dubna 2018

Dobrý den, chci se zeptat když beru antikoncepci která obsahuje látku která je v Sae zakázaná, jak mám prosím postupovat? 

1 odpověď
+ odpovědět
Martina
host
Martina
Vloženo: 13. října 2017
Poslední příspěvek: 5. dubna 2018

Dobrý den. Chceme navštívit Dubaj a nechceme si nechat ujít ani jediný 7* hotel světa :) Jen teda naše finanční možnosti nejsou samozřejmě na tolik vysoké, abysme si zaplatili noc v tomhle hotelu :) Možná ani to jídlo v restauraci. Nevíte prosím někdo, zda je možné se do hotelu dostat jen tak? prostě se podívat, pofotit a tak? Kolik to bude asi tak stát? Díky.

4 odpovědi
+ odpovědět
občasný přispěvatel
Audio
Vloženo: 1. března 2018
Poslední příspěvek: 29. března 2018

Ahoj, prosím o radu jak se nejlépe dostanu v Dubaji z terminálu dva Fly Dubai na nejbližší stanici metra? Nějaká cesta pro pěší, letištní autobus zdarma, nebo jak to mají zařízené?

1 odpověď
+ odpovědět
Stelka
host
Stelka
Vloženo: 30. prosince 2017
Poslední příspěvek: 2. ledna 2018

Hezký den, 

Ježíšek mě obdaroval dovolenou v exotice a budu mít 11 hodin na přestupu v Dubaji. Tuším, že Dubaj navštívila spousta z vás. Má cenu na takovou chvvilku vytáhnout paty z letiště nebo si podřepím v bezcelní zóně? 

Kdysi jsem četla o paní - češce, která tam žije a dělá něco jako zájezdy na míru. 

Všechno dobré v novém roce :) 

 

3 odpovědi
+ odpovědět
Lééňa
host
Lééňa
Vloženo: 10. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 19. listopadu 2017

Zdravím všechny! S partou super lidí jsme se rozhodli, že navštívíme SAE. Jede nás 8 a všem je nám kolem 40. Děti odrostlé, vnoučata v nedohlednu, tak proč neudělat radost sobě. No, nejsme moc typy na památky nebo poznávání kultury. Jedeme čistě za teplem. Ale samozrřejmě si rádi dáme lahvinku něčeho ostřejšího, proto se ptám, jak je tam drahý alkohol? Dá se tam vlastně kvůli náboženství vůbec sehnad nebo je to nějaká podpultovka? Ráda bych dovezla flašku něčeho ostřejšího i domů známým, ale zas utrácet tisíce za ně nechcu. Mají nějaký alkohol typycký pro SAE?

Dík za odpověď, Lééňa.

2 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 6. října 2017
Poslední příspěvek: 15. října 2017

jaké je prosím vás počasí v listopadu a prosinci ve spojených arabských emirátech? chci tam na klasickou all in dovolenou a koupat se. bude teplo a teplé moře? může být velký rozdíl mezi listopadem a prosincem?

1 odpověď
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy