Djerba od 10 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Djerba - jaké výlety absolvovat?

Vloženo: 10. srpna 2019
Poslední příspěvek: 11. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
PavelVerner
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
PavelVerner
Zdravím, plánuji pro svoje rodiče dovolenou na ostrově Djerba. A protože jsem na Djerbě ještě nebyl, tak si rád nechám poradit tady.
Platím jim celý pobyt a chci do toho zahrnout i nějaké výlety.
Spíš asi fakultativní, aby to měli zařízené včetně dopravy a nemuseli nikde nic vyjednávat a řešit. Neumí ani jazyky a na vlastní pěst by to pro ně bylo příliš komplikované. Mám tu nějakou nabídku od CK, ale rád bych se rozhodl dle vašich doporučení.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@PavelVerner ~ Zdravím,
já jsem absolvovala před pár lety výlet do největšího města Djerby - Houmt Souk, což je skvělé místo pokud chcete vyjet za nákupy a projít si uličky starého města. Poté jsem také navštívila trhy v Midounu. Bohužel jsem neměla dostatek času poznat další zajímavosti ostrova, návštěvu obou měst však můžu jen doporučit.
anonym
nová členka nová členka /
anonym
nová členka nová členka / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@PavelVerner ~ zdravím,před několika lety jsme byli na Djerbě Zarzis byl to celodenní výlet jeli jsme trajektem ,navštívili jsme nějakou vesnici byly to takové sluje,ale pěkné ,něco kde točili amíci film,největší zážitek byla sahara někdo jel na velbloudech my jeli na bričce a potom oběd v oaze pěkný hotel. ještě jsme navštívili nějakou vesnici byli tam blondatí obyvatelé.na jméma nemám pamnět,ale na saharu nikdy nezapomenu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů