Thajsko od 26 895 Kč
Zobrazit zájezdy

Doba letu Praha - Bangkok?

Vloženo: 12. srpna 2019
Poslední příspěvek: 15. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Flash
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Flash
Dobrý den, jak dlouho trvá doba letu Praha - Bangkok s mezipřistáním ve Vídni? Zvažuji let do Bangkoku přes Moskvu, ale trochu mě odrazuje délka.

Odpovědi 3 odpovědi

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Ovča
před 5 lety
Přímý let Ze střední Evropy do Bangkoku trvá kolem 9 hodin, k tomu je třeba připočítat čas letu z Prahy do města, kde se přestupuje, a čas čekání mezi oběma spoji.
Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
@Flash ~ Přes Vídeň by to mělo být včetně mezipřistání cca 11 hodin a 35 minut. Přes Moskvu to letí mám dojem víc jak 14,5 hodiny.
Evas
stálá členka stálá členka /
Evas
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Evas
před 5 lety
Letěla jsem přes Moskvu do Bangkoku 2x. Let celkově trval 14 - 15 hod s krátkým přestupem, to znamená 1 - 2 hodiny. Výhodou letu přes Moskvu je právě ten krátký čas přestupu a taky to, že tam přiletíte ráno v 8,30 a máte celý den na přesun na ostrovy. Vzdálenosti a přesuny jsou v Thajsku náročné na čas, např na Ko Chang 6 hod minivan nebo letadlem na sever zas musíte počítat hodinu na přesun na menší letiště v Bangkoku a let 2 - 3 hod a následně do resortu taky nějaký čas trvá. Nevýhoda letu přes Moskvu v zimě je, že občas má letadlo zpoždění nebo neletí, protože je v Moskvě sněhová kalamita.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů