Srí Lanka od 27 100 Kč
Zobrazit zájezdy

Doba letu Praha - Srí Lanka?

Vloženo: 27. října 2019
Poslední příspěvek: 28. října 2019
nový člen nový člen /
JASMINA2
nový člen nový člen / před 3 lety
JASMINA2
Hezký večer, kdo se prosím podělí o zkušenost? Máme vyhlídnutý let na Srí Lanku s flydubai s mezipřistáním v Dubaji. Doba letu Praha - Srí Lanka je pak 12 hodin a 20 minut. A chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá let s Turkish Airlines přes Istanbul? Ta délka nebude asi nijak hodně rozdílná, že?
Jak je rešeno přeložení kufrů? Musíme kufry vyzvednout a pak se znovu odbavit? Jak složité je přemístění se z přiletové haly do odletové?

Odpovědi 1 odpověď

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Letěla jsem na Srí Lanku přes Dubaj , let do Dubaje 6 hodin , tam jsem měla přestup do Colomba a letěla jsem 3.5 h .Kufry se překládají automaticky není třeba je vyzvedávat v Dubaji odevzdají se v Praze v Dubaji se o nic nestaráte a vyzvednete je v Colombu ,To bylo bez problémů . Tento ostrov je nádherný leč Indický oceán den co den odliv přiliv a hledali jsme zákoutí bez vln na vykoupání , což mě vadilo . Podruhé již bych nejela . Ale jinak napoprvé stojí za to ji poznat .

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů