Bibione od 1 120 Kč
Zobrazit zájezdy

Je v Bibione aquapark?

Vloženo: 10. února 2020
Poslední příspěvek: 11. února 2020
HelaHe
Ahoj byla jsem jednou ještě jako dítě s rodiči v Bibione a mohu říci, že to byla opravdu krásná dovolená plná hezkých míst. Teď bych se tam chtěla vydat s našima dětma, jen už si nepamatuji jestli je v Bibione aquapark nebo ne? Poradíte?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
před 4 lety
@HelaHe ~ Dobrý den,
pokud vím, tak přímo v Bibione se žádný aquapark s vodními atrakcemi nenachází. Ale ve vedlejším městečku Lignano, které se nachází cca 9 km od Bibione najdete vodní park Aquasplash s mnoha tobogány, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Celodenní vstup pro dospělého činí 25 euro, za dítě se platí 20 euro. Více informací najdete na stránce zde.
Také by se dětem mohlo líbit v Parco Junior, což není akvapark, ale zábavní park, který nabízí mnoho atrakcí (skákací hrady, dětská hřiště, vláčky, kánoe, kino atd.). Více informací se můžete dočíst zde.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů