Sardinie od 1 075 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejkrásnější místa Sardinie a tipy na výlety

Vloženo: 16. července 2019
Poslední příspěvek: 31. července 2019
nový člen nový člen /
Alex_B
nový člen nový člen / před 4 lety
Alex_B
Zdravim, chceme jet trajektem z Piombino do Olbie. Jaké jsou podle vás nejkrásnější místa Sardinie a vaše tipy na výlety. Na Sardinii se chceme pohybovat ideálně na motorce a navštívit tak různé zajímavosti a nejhezčí místa podle nás budou ta hůře dostupná. Máte tipy co vidět? Nechceme jen ta provařená

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Alex_B ~ Zdravím,
krásný je ostrov La Maddalena, který je sice hodně turistický, ale najdete zde také zátoky které nejsou zdaleka tak objevené. Pěkná je také pláž Cala Spinosa a maják Capo Testa. Za vidění také stojí kaňon Gola su Gorropu, barevné městečko Bosa a Alghero.
Co se týče pláží, určitě se v hlavní sezóně vyhněte těm nejznámějším jako je Porto Istana nebo plážím v San Teodoru, které jsou tak přeplněné, že pláž ani neuvidíte. Nejkrásnější pláže jsme našli v odlehlých částech ostrova, nádherné zátoky byly například za pláží Cala Girgolu, tam byl pravý ráj. Můžete se také vydat pěšky nebo lodí do zátok s tyrkysově čistou vodou jako jsou Cala Biriola, Cala Mariolu či Cala Goloritze.
Bred
nový člen nový člen /
Bred
nový člen nový člen / před 4 lety
Bred
před 4 lety
@Alex_B ~ Nám se moc líbila oblast Costa Rei. Skvělé místo pro windsurfing a paragliding. Půjčte si auto a jeďte do Cagliari, Muravera nebo na nedaleké krásné pláže v lokalitách Villasimíus a Santa Margherita di Pula. Příště bych si půjčil motorový člun a projel to po vodě.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů