Caorle od 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejlepší cesta autem do Caorle

Vloženo: 2. srpna 2019
Poslední příspěvek: 26. července 2020
Hoffmanovi
Jaká je nejlepší cesta autem do Caorle z Kolína? Předpokládám, že to neujedu na jeden zátah, manželka neřídí. Jaké místo na trase zvolit k přespání? Jen někde v autě. Je cestou hodně odpočívadel a je tam bezpečno?

Odpovědi 3 odpovědi

Michalcod
před 5 lety
@Hoffmanovi ~ s prestavkami(cca 4mi) to zvládnete. Není potřeba prespavat. A když, tak na velkých odvetlenych benzinkach to lidé dávají v pohodě.
Petr7
před 5 lety
@Hoffmanovi ~ Jezdíme přes Kolín a pak na Jihlavu a Znojmo. Dál přes Vídeň. Když byly děti malé a řidič jeden, tak jsme jezdili už v pátek odpolko. Dojeli jsme až k Villachu v cca deset večer a tam si na parkovišti u benzínky zdřímli. No a tak ve 4 ráno vyrazili a za dvě hoďky jsme dojeli do Caorle. Ráno tam byl ještě klid, než se začaly měnit turnusy, tak jsme v pohodě zaparkovali a šli na pláž. Dopoledne jsme zkusili agenturu, jestli je už volno a musím řici, že převážně jsme dostali klíče už kolem oběda. Klidně napište na mail, pošlu i cestu zpět. apartmány Caorle
Rade
před 4 lety
Ja jezdim s zenou a s dcerou kazdy rok na Budejovice a da se to zvladnout za jeden zatach, 9 h a 25 min z Prahy, pauza na wc v Rakousku smer Salczburk, Villach, Udine a Italie. Doporucuji vyjet vecer z Cr protoze pres den je docela plna dalnice za Salczburkem a pak autostrada v Italii. Ted pocitejte s vice kolonama protoze se tam stavi novy usek dalnice a Nemci odjizdi take na dovolenou. Cesta v pohode, jedine co me vadilo smer Udine snizene rychlosti na 80 km v tunelech. Nezapomnte, ze musite si koupit dalnicni vignetu Rakouskou a pak se plati jeste Maut a to same v Italii. V Caorle doporucuji parkovat bud v hotelu nebo na vyhrazenych parkovacich mistech bez omezeni, za centrem.
Krasne koupani, ciste more vse.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů