Side od 11 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Počasí v Side po 20.říjnu?

Vloženo: 6. září 2019
Poslední příspěvek: 21. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
janz
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
janz
Chtěl bych jet s vnučkou do Side, ale nevím jaké je tam počasí a moře,
kdo má zkušenost s pobytem v tomto období, poraďte . díky.

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@janz ~ Hezký den,
v druhé půlce října bývá v Side ještě příjemné počasí s teplotami okolo 19-23 °C a teplotou moře okolo 23 °C. Je však nutné počítat s tím, že může občas pršet. Průměrně je v říjnu 6 deštivých dnů, takže pokud nebudete mít vyloženě smůlu, mělo by vám vyjít pěkné počasí. Je to ideální období hlavně pro poznávací dovolenou nebo pobytovou spojenou s výlety. Turistů je zde málo a pláže jsou poloprázdné. Přeji vám pěkný pobyt!
Martin_S
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Martin_S
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Martin_S
před 3 lety
@janz ~ Nebál bych se toho. My byli kousek vedle na Turecké riviéře před lety v polovině října a mohu potvrdit, že je tam tou dobou příjemně (zatímco v evropských mořských destinacích už tou dobou bývá pro typického cestovatele k moři chladno). Zároveň to chce nemít smůlu. Z našich 8 dní v Turecku (z nichž ten nejmíň typický je popsaný na http://www.cestanahoru.cz/goynuk-lycia-way/ jsme schytali 2 s hnusným počasím, příletový (díky bouři a přistání na jiném letišti jsme měli zpoždění půl dne) a pak následující, to šlo vylézt maximálně na krátkou procházku do města. Ale to byla spíš smůla a zbytek byl v pohodě.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů