Hurghada od 9 250 Kč
Zobrazit zájezdy

Poprvé do Egypta

Vloženo: 16. ledna 2019
Poslední příspěvek: 21. ledna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
dobrý den, chtěla bych poprosit o informace o příletu a odletu z letiště Hurgháda. Letíme poprvé do Egypta, hotel Labranda Royal Makadi, víza máme koupeny přes CK. Jak to chodí při příletu a odletu, musí se na letišti vyplňovat nějaké "papíry", jak při odletu probíhá odbavení kufru apod. Máte zkušenost s výlety do Káhiry, nebo Luxoru (cena, oragnizace). Moc děkuji za všechny informace.

Odpovědi 1 odpověď

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
O tomhle se už psalo snad tisíckrát.
- kupovat víza přes cestovku je cenový nesmysl. Čas neušetříte a hodně proděláte. Normálně se víza kupují v příletové hale u bankovní přepážky za 25 USD
- příletovou kartu vyplňujete, většinou už v létadle. Bývá tam k dispozici i vzor (nebo dáte se spolucestujícími dohromady že NAMe znameá jméno a podobně)
- při příletu hledejte delegáta který bude držet cedulku s logem vaší cestovky, tomu ukážete voucher a on vám řekne ketrý autobus (číslo) máte před letištěm najít. Nebojte, času je dost a určitě budete v autobusu ještě čekat
- odbavení kufru při odletu je bez problémů, pokud namátkově nebo rentgenem nezjistí že tam máte nějaké mušle nebo korály. Ale cestující bývají podroběni důkladnější osobní prohlídce než jsme zvyklí.
- výlety si můžete objednat buď u své cestovky (nejdražší), platba je buď hotovostí EUR/USD/EGP nebo nyní už i kartou.
- nebo si koupíte výlet u místní cestovky v kancelářích co jsou po celé Hurghadě
- nebo použijete nezávislou českou agenturu v Hurghadě, buď lmholiday.com/ nebo www.vyletyzhurghady.com/ (osobně vřele doporučuji). Výhodou může být kromě ceny, menších skupinek a lepšího přístupu také palcení - u Výlety z Hurghady je možno platit i převodem na český účet v korunách což snadno vyřídíte internetbankingem.
- po kud jedete v letní sezoně, tak si výlety Luxor, Káhira a podobně dost rozmyslete, protože teploty jsou tam dost vysoké.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů