Vídeň od 299 Kč
Zobrazit zájezdy

Prater Vídeň - ceny atrakcí

Vloženo: 6. září 2019
Poslední příspěvek: 3. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MarcelaEla
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MarcelaEla
Hezký den, měla bych otázku pro ty, co již navštívili zábavní park Prater, co tam kromě kolotočů je? Nějak to nemůžu dohledat tak ať mám přehled A jaké jsou ceny atrakcí? Kolik si máme připravit pro dvě děti (2, 5 let). Moc děkuji

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@MarcelaEla ~ Hezký den,
Prater jsem navštívila několikrát, rozhodně patří mezi nejlepší zábavní parky, které jsem kdy navštívila. Atrakcí je tu opravdu mnoho, od menších kolotočů a atrakcí pro malé děti po ty nejděsivější horské dráhy. Ceny atrakcí se pohybují mezi 1,50e a 5e. Mimo kolotočů a atrakcí je zde samozřejmě spousta stánku s občerstvením, střelnice, Praterská věž, vláček, čtyřkolky atd.
Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Jitka_V
před 4 lety
@MarcelaEla ~ Vstupné do parku se neplatí, platí se za každou atrakci zvlášť. Ceny jsou o něco dražší než na české pouti. Mně se nejvíc líbilo Muzeum voskových figurín Madame Tussaud.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů