Salzburg od 1 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Salzburg - památky a zámky, co vidět?

Vloženo: 26. ledna 2020
Poslední příspěvek: 31. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mánička
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Mánička
Ahoj, chtěli bysme vyrazit do Alp a na pár dní se zastavit také v Salzburgu. Slyšela jsem, že krásný je zámek Mirabell a okolní zahrady i nedaleký zámek Hellbrunn. Pak máme v plánu ještě hrad Hohensalzburg. Jaké další pamatáky u Salzburgu můžete doporučit? A víte o nějakém parkování přímo v centru, které by bylo zdarma nebo aspoň ne moc drahé?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Mánička ~ Zdravím,
zámky a hrady, které jste zmínila, jsou rozhodně největšími zajímavostmi co Salzburg nabízí. Určitě ale také nevynechejte Mozartův rodný dům, katedrálu svatého Ruperta a Virgila, klášter svatého Petra, Residenzplatz, opatství Petersfriedhof nebo klášter Nonnberg. Vyhraďte si na prohlídku minimálně 1 den, nejlépe však 2, podle toho co chcete vidět.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Darina
před 3 lety
@Mánička ~ Doporučuji již výše zmíněné - Pevnost Hohensalzburg, zámek Hellbrun, zámek Mirabell a my jsme navíc navštívili Mozartův dům a salzburgskou zoo, která je nedaleko Hellbrunu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů