Korfu od 10 120 Kč
Zobrazit zájezdy

Trajekt Korfu - Saranda

Vloženo: 31. července 2019
Poslední příspěvek: 1. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Marioneta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Marioneta
Dobrý den, mohla bych se zde zeptat na trajekt Korfu - Saranda? Nevíte zda je jen pro osobní přepravu nebo i auta a motorky? Pokud máte nějaké info - cena lístků, časy odjezdů... budu ráda děkuji.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Marioneta ~ Hezký den,
Tuto trasu momentálně operuje několik lodních společností - Joy Lines, Finikas Lines a Ionian Seaways, které vyplouvají 14x denně. Cesta trvá 30 minut až hodinu a půl a zpáteční jízdenky seženete od cca 40 euro za osobu v závislosti na sezóně. Přeprava auta i motorky je možná - za 2 dospělé osoby i s autem zaplatíte cca 170 euro za zpáteční jízdenku.
Doporučuji koupit lístky dopředu online zde. Na této stránce najdete srovnání cen a časů odjezdů všech lodních společností.

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů