Úroveň hotelů podle hvězdiček ***

Vloženo: 24. července 2013
Poslední příspěvek: 12. října 2018
anonym
před 6 lety
anonym
ahoj,slyšela jsem že ne všude je úroveň hotelů podle hvězdiček stejná. jak je to možný? takže třebas 4 hvězdy v řecku nejsou stejné jako v turecku.

3 odpovědi

anonym
anonym
před 6 lety
anonym
před 6 lety
Móňo, je to asi takhle - v každé zemi jsou trošku jiné poměry. Mezinárodní hodnocení hotelů podle hvězdiček sice udává, co ten hotel musí poskytovat za služby, ale jeho celková úroveň může být jiná. Takže např.tříhvězdičkový hotel u nás je asi takový průměr a většinou nevypadá zle. Když ale pojedeš do Tuniska, bude to něco jiného. Hotel sice nabídne stejné služby, ale může být ušmudlaný a nevábný. V arabských zemích si vždy hvězdičku přidej. Pa, Kecka
anonym
anonym
před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.Je to pravda.Ten,kdo jede třeba do Egypta,Tuniska nebo na Djerbu,lidi neberte si jen kvůli ceně 3* hotely a míň.Jděte určitě do 4*!My takhle s manželkou litovali celou dovolenou,že jsme kvůli 2 tisícovkám leželi ve špíně na Djerbě! Milan
Jitulle
Jitulle
před 7 měsíci
Jitulle
před 7 měsíci
Zdravím, ano dle zkušenosti je třeba vždy tak jednu hvězdu ubrat, sem tam i dvě. Poměry u nás jsou jiné než v některých Afrických nebo středovýchodních hotelích. Ale např. v Maroku jsem byla velmi mile překvapena a snad byly lepší než u nás. Odpovídalo to 4 hv. se vším všudy.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů