Nejlépe hodnocené hotely v Tunisku

TuniskoDjerba
Hodnocení hotelu klienty (3x): 100%
TuniskoDjerba
Hodnocení hotelu klienty (1x): 100%
TuniskoDjerba
Hodnocení hotelu klienty (2x): 95%
TuniskoMidoun
Hodnocení hotelu klienty (16x): 92%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (5x): 92%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (7x): 91%
TuniskoHammamet
Hodnocení hotelu klienty (8x): 89%
TuniskoMonastir
Hodnocení hotelu klienty (5x): 88%

Recenze hotelů Tunisko

Tunisko je oblíbenou destinací pro letní dovolené. V hlavní turistické sezóně, která je zde od června do září, dosahují teploty 30 °C. Severní a východní pobřeží Tuniska omývá křišťálově čisté Středozemní moře. Pláže jsou zde především písčité a nadstandardně udržované. Na některých místech naleznete také oblázkové pobřeží.

Mezi nejoblíbenější turistické lokality patří Djerba, Sousse, Tunis, Tabarka, Nabeul a mnoho dalších. Ve všech letoviscích poskytují ubytování turistům moderní hotelové resorty i jednotlivé menší hotely. Kvalita komfortních služeb je zaručena ve větších třech až pětihvězdičkových hotelových komplexech, které svým hostům nabízí mnoho aktivit v podobě masáží, zprostředkování fakultativních výletů a přípravy večerních zábavných programů.

Pro sportování a zábavu jsou hotely vybaveny mnoha bazény a sportovními hřišti se stolním tenisem nebo fotbálkem. Díky tomu je hodnocení hotelů Tunisko na velmi dobré úrovni. Menší hotely sice nenabízí mnoho doprovodných služeb, ale za to své hosty hýčkají výbornou kuchyní.

Mezi nejoblíbenější hotely patří One Resort Monastir, který vyniká výbornou kuchyní a spoustou vodních atrakcí včetně několika tobogánů. V celém hotelu i okolo bazénů je vždy pečlivě uklizeno. Dalšími oblíbenými komplexy jsou RIU Palace Royal Garden a Fiesta Beach Club. Oba hotely se nachází v letovisku Djerba. S výběrem vhodného hotelu pro vaší letní dovolenou vám pomohou recenze hotelů Tunisko.