vánoční trhy ve Vídni

Vloženo: 7. prosince 2017
Poslední příspěvek: 10. dubna 2019
anonym
před rokem
anonym
Ahoj, chtěla bych se zeptat, které vánoční trhy ve Vísni jsou nejlepší? Co jeste v centru stojí za to navštívit? Už se moc těšíme. Miluju tu vánoční atmosféru, spoustu světýlek a výzdobu.. díky.

5 odpovědí

anonym
anonym
před rokem
anonym
před rokem
ahoj,byl jsem ve Vídni na trzích snad 5x,až na ceny pro nás čechy,tak super...Doporučuji si na internetu vytisknout plánek metra a seznam trhů ve Vídni a projedeš za celý den min. 6-7 trhů.Většinou se nacházejí hned vedle stanice metra,takže žádná velká turistika....metro je naprosto přehledný ( možná lepší než v Praze),takže se nemáš kde ztratit,krásný výzdoby,dobrej svařák a celková atmosféra super,jen ceny jsou trochu větší než u nás....Tak at se vyvede!!!!!
Marka
Marka
před rokem
Marka
před rokem
Hezký den,
byli jsme letos po třech letech a ohromné zklamání. víc než kouzlo vánoc všude jen reklama a velmi citelný tah za výdělkem. mnohé polské vánoční trhy jsou sice komornější, ale s původní vánoční atmosférou. a na to se ve vídni zřejmě dost zapomnělo
hned následující týden jsem navštívila bratislavu a jedny z trhů před americkou ambasádou byly naprosto boží. obzvlášť bezlepkový a bezlaktozový stánek s lokšou za 5 euro. vynikající a bez problémů.
Ivanuska
Ivanuska
před 6 měsíci
Ivanuska
před 6 měsíci
Byl někdo ve Vídni letos a může poradit, jestli má smysl vůbec do Vídně vyrážet a kam přesně se případně vydat? Rádi bychom ve Vídni strávili alespoň půlden, dali si něco dobrého na jídlo a na pití, nasáli vánoční atmosféru, pochochali se hezkou výzdobou a vánočním osvětlením, ale případně navštívili i nějaké památky ideálně nějak vánočně nazdobené apod. Případně výlet klidně spojíme s návštěvou nějakého zajímavého turistického místa.
Arne1
Arne1
před 6 měsíci
Arne1
před 6 měsíci
Ve Vídni je adventních míst více - namátkou: prostor před radnicíů park u Schönbrunnu; prostor u Karlskirche.
Radnice je asi nejběžnější, je to v centru a jde tam skoro každý návštěvník.
Kristýna
Kristýna
před 3 měsíci
Kristýna
před 3 měsíci
Zdravím všechny,
Snad každý, kdo se vydá o Vánocích do Vídně, navštíví trhy před radnicí, na náměstí Marie Terezie či u Katedrály sv. Štěpána. Mezi další tradiční místa, kde můžete ochutnávat vánoční dobroty a nakoupit nejrůznější výrobky jsou trhy u zámků Schönbrunn a Belveder a také na Karlově náměstí. Mezi mé nejoblíbenější, méně navštěvované a neprofláklé trhy ale patří trhy na Spittelbergu, ve Freyungu a na trhu Am Hof. Tam na vás dýchne ta pravá vánoční atmosféra a nebudete se mačkat v davech.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů