Neapol od 3 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Vlakem do Neapole z Říma

Vloženo: 9. srpna 2019
Poslední příspěvek: 9. srpna 2019
Helena-M
Dobrý den, přiletíme letadlem na letiště Řím Fiumicino, jak se odtud nejlépe dostat vlakem do Neapole? Chtěla bych si třeba koupit lístky i online, ale vůbec nevím v jaký čas nakonec třeba pojedu (jestli bude mít letadlo zpoždění, po cestě se někde ztratím nebo se stane něco jiného). Víte někdo jak to funguje prosím?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
před 5 lety
@Helena-M ~ Dobrý den,
Přímý vlak z letiště Fiumicino do Neapole nejezdí, pokud chcete jet vlakem, budete muset přestoupit na nádraží Termini, odkud pojedete jiným vlakem do Neapole. Lístky si můžete zakoupit online zde nebo si je můžete koupit přímo na letišti a na nádraží. Pokud si je koupíte online a poté zjistíte, že vlak nestíháte, můžete provést změnu v rezervaci zadarmo, pokud máte zakoupený tarif "Base" - v tomto případě změnu můžete provést maximálně 1 hodiny po odjezdu vlaku. V tarifu "Economy" změnu provést můžete pouze před odjezdem vlaku. Oba tarify jsou samozřejmě dražší než nejlevnější tarif "Super economy". V něm provést změny nejdou.
Pokud vám nevadí jet autobusem, využijte služeb společnost Fiumicino Express odkaz zde, který vás zaveze z letiště přímo do centra Neapole za cca 20-30 euro.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů