Vodopády Kravica - stojí za to?

Vloženo: 1. února 2019
Poslední příspěvek: 9. dubna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 9 měsíci
anonym
Ahoj, vyplatí se cestou zastavit u vodopádů Kravica, když je tam tolik turistů nebo to za to ani nestojí? Minulý rok jsem byl na Krka v Hr a lidí hromada..

4 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Ahoj,
je to pěkný,ale kde jsou ty časy kdy to bylo krásné podívání v přírodě.Teď je to o komerci.Nové parkoviště,příjíždějící turisté autobusy,plno.
Arne1
věrný člen věrný člen /
Arne1
věrný člen věrný člen / před 8 měsíci
Arne1
před 8 měsíci
V Bosně jsou taky nádherné vodopády v národním parku Una. Je to pár kilometrů od chorvatské Plitvice.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 7 měsíci
Kristýna
před 7 měsíci
Ahoj, souhlasím s předešlými příspěvky - rozhodně jsou vodopády turističtější než jak tomu bylo dříve. Já tam byla poprvé v roce 2010 a kromě nás a další rodiny tam nikdo jiný nebyl. Stále je tam ale méně lidí než na Plitvicích nebo vodopádech Krka, takže si myslím, že za návštěvu rozhodně stojí. A jak zmínil Arne - nádherné vodopády jsou v NP Una v Bosně blízko chorvatských hranic. Toto místo je stále téměř neobjevený ráj.
Srnec
nový člen nový člen /
Srnec
nový člen nový člen / před 6 měsíci
Srnec
před 6 měsíci
Byli jsme tam asi před třemi lety a moc se nám tam líbilo i když tam lidi byli. Nebylo to tak hrozné,ale platil se tam nějaký vstup.Dolů po proudu jsou menší vodopády,ale prý téměř bez lidí.Snad se tam ani neplatilo.Na těch menších jsem osobně nebyl.Potom jsme jeli do Mostaru.Tam nás dostala bosenská káva vařená v džezvě.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů