Výlety a cestování po Kubě

Vloženo: 11. září 2019
Poslední příspěvek: 11. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Trilobit
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 7 dny
Trilobit
Prosím o rady ohledně cestování po Kubě. Rádi bychom do Varadera, ale chceme navštívit i Havanu a údolí Viňales. Co vidět a jaké výlety na Kubě v tomto okolí ještě podniknout? Budeme na to mít 14 dní. A čím nejlépe cestovat? Máte zkušenosti s ubytováním "Casa particular"? Díky!

1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 7 dny
Kristýna
před 7 dny
@Trilobit ~ Dobrý den,
14 dní je poměrně slušná doba na procestování Kuby. Viňales a Havana bezesporu patří mezi ty nejkrásnější místa, určitě v okolí navštivte také nádherné nedotčené ostrovy Cayo Levisa a Cayo Jutías. Doporučila bych Vám ale také navštívit krásné koloniální město Trinidad, slavnou Zátoku sviní, která je mimo jiné jedním z nejlepších míst pro šnorchlování a potápění, přírodní park Guamá a jeho krokodýlí farmu, město Cienfuegos a vodopády El Nicho. My jsme na Kubě strávili také 14 dní a zvládli jsme tyto místa v kombinaci s pobytem u moře na Cayo Guillermo - tento ostrůvek mimochodem opravdu doporučuji, jedná se dle mě o jedno z nejkrásnějších koupání na Kubě.
Na cestování po Kubě je rozhodně nejlepší vypůjčit si auto, na autobusy se zde nedá vůbec spoléhat a na většinu míst ani nejezdí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů