Výlety Černá hora

Vloženo: 20. července 2018
Poslední příspěvek: 29. července 2018
anonym
před 11 měsíci
anonym
Dobrý den. Nedávno jsem narazila na tohle fórum a jsem úplně nadšená, že si tu lidé pomáhají a snaží se psát nejrůznější tipy, aby byla dovolená i pro ty druhé co nejlepší. Já poprvé pojedu k moři, takže jsem z toho úplně nadšená a ani nemůžu pomalu dospat. Jedeme autem, což mě sice na jednu stranu trochu děsí, doufám, že to vydržím, ale na druhou stranu se přeci těším!!! Byl jste někdo v Černé hoře???? Máte nějaké rady, tipy, kam se zajít podívat a co neopomenout?? Budu moc vděčná za každou odpověď!!
Zdraví
Vendula

2 odpovědi

anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Začít v Kotoru, určitě zajet až na jih do Ulcinju a nezapomenout na Skadarská jezera. Hezká je Cetinja bývalé hlavní město knížectví s palácem a muzeem, Budva, Petrovac na moru, Bar, Sutomore, vlastně všechna přímořská střediska.
anonym
anonym
před 11 měsíci
anonym
před 11 měsíci
Paní Dagmar, děkuji vám moc!!! Za tolik skvělých tipů, pořádně si budu všechno muset nastudovat a podívat se, jak tam dojedeme. Do Cetinje určitě chci, mám moc ráda památky.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů