Zájezdy Argentina 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Levné zájezdy do Argentiny

Argentina leží na samém jihu Jižní Ameriky. Ze západu a severu sousedí se státy, jako je Chile, Bolívie, Brazílie, Uruguay a z východu je omývána břehy Atlantského oceánu. Argentinská republika je charakteristická především pohořím And, které lákají mnoho turistů. Za navštívení však také stojí jezero Laguna del Carbon, vodopády Iguazu nebo kolonie tučňáků v Punta Tombo.

Díky fungující železniční síti dlouhé asi 34 463 km je cestování vlakem po Argentině velmi pohodlné. Využít lze také silniční dopravu, ovšem při vypůjčení automobilu je potřeba mít platný mezinárodní nebo národní řidičský průkaz a ujistit se, že vozidlo je opatřeno dálniční známkou. Na dovolenou si nezapomeňte také vzít dostatek argentinského pesa (ARS), protože především ubytování a jídlo je v Argentině poměrně drahé.

Hlavním městem Argentiny je Buenos Aires, kde se nachází mimo jiné mnoho zajímavých historických míst k navštívení. Ovšem nejen památky a krásná příroda láká davy turistů. Zájezdy do Argentinské republiky se také pořádají za sportem, nejčastěji tedy fotbalem. A v neposlední řadě je důležité naučit se pár základních španělských slovíček, protože právě španělština je tu úředním jazykem.