Last minute Brazílie

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Last minute Brazílie - pět nula pro zemi pralesů a tance

Brazilská velkoměsta v čele s karnevalovým Rio de Janeiro, divoká zvířata amazonských pralesů, vodopády Iguacú... vyobrazí-li je vám katalog pobytů v kolonce "cenově nedostupné", nezoufejte. A vyberte si dovolenou v Brazílii v naší sekci last minute. O největším státu Latinské Ameriky, dýchajícím zelenými plícemi planety, už nemusíte jen snít.

Právě naopak. Vypravte se do Brazilie za sochou Ježíše Krista, do koloniální vísky Diamantina či do rozsáhlých atlantských lesů u Sao Paola. Objevte modernistické hlavní město Brasília, budované v době úřadování prezidenta Kubitschka s českými kořeny.

Toužíte-li poznat zemi fotbalu, samby a kanárků, vsaďte na cenově výhodné lastminutové zájezdy. Brazílie disponuje nedozírným přírodním bohatstvím včetně roztodivných národních parků Itatiaia či Ubajara i kvalitním ubytováním. Příkladem budiž Pestana Natal Beach Resort nebo Rio Othon Palace Hotel.

Objednejte si cestu za rovník na poslední chvíli, užijte si koupání na pláži Copacabana i setkání s indiány, pro něž budete hotovým zjevením. Tušili jste, že jejich pomalované tváře jsou vám teď už tak blízko?